Zespół 4.0

Pomagam przedsiębiorstwom budować prawdziwie zaangażowane zespoły pracowników, bo mądre zarządzanie to nieustanny rozwój, a rozwój przedsiębiorstw to przede wszystkim wzrost świadomości i umiejętności ludzi je tworzących.

Podczas innowacyjnych warsztatów networkingowych uczestnicy wchodzą na nowy poziom rozumienia siebie i otaczającej ich rzeczywistości, lepiej poznają interesy firmy oraz jasno definiują swoje interesy osobiste, co pozwala im poszukiwać rozwiązań zadowalających wszystkie zainteresowane strony i pracować w atmosferze wzajemnego wsparcia i zaufania.

Networking doskonale sprawdzi się tam, gdzie czynnik ludzki ma ogromne znaczenie w budowaniu wartości przedsiębiorstwa, a od jakości codziennej pracy zależy istnienie biznesu.

Każdy warsztat poprzedzony jest wywiadem z uczestnikami (spotkania indywidualne lub ankiety), a także ustaleniem istotnych dla firmy kwestii związanych z jej celami biznesowymi.

 

Jeżeli chcesz efektywnie wykorzystać potencjał Twojego zespołu, wszystkich razem i każdego z osobna, to napisz do mnie. Zaprojektuję warsztaty networkingowe na potrzeby Twojej firmy. Relację wideo z otwartych spotkań networkingowych znajdziesz TUTAJ.

 

Kontakt

Strategia dla Twojego biznesu!

  • LinkedIn - Ewa Błońska
  • Facebook - Ewa Błońska
  • Twitter - Ewa Błońska

Jeżeli chcesz ze mną współpracować, masz pytania lub problem do rozwiązania, to napisz do mnie albo zadzwoń.

Możemy też po prostu zagrać w szachy.

Ewa Błońska.jpg

HOLISTIC CONSULTING Ewa Błońska

Telefon: +48 608 603 330

E-mail: ewa.blonska[at]holistic-consulting.pl

Biuro: Wrocław

© Projekt i realizacja: HOLISTIC CONSULTING