Strategia rozwoju

w świecie cyfrowym

Pociąg do nowoczesności już dawno ruszył ze stacji, ale ostatnio przyspieszył – powstały komputery kwantowe, sztuczna inteligencja uczy się szybciej niż kiedykolwiek, a roboty niejedną pracę wykonują lepiej, taniej i szybciej od człowieka. W świecie cyfrowym zmieniło się praktycznie wszystko, dlatego by przetrwać i dalej rozwijać swój biznes, musisz mieć strategię.

Strategia rozwoju w świecie cyfrowym to coś więcej niż obecność w social media. Jest to sposób funkcjonowania w cywilizacji nowych technologii, gdzie Internet jest równoległą rzeczywistością, a algorytmy Google decydują o tym co zobaczysz online i kogo spotkasz offline.

Jest to sposób w jaki wykorzystujesz swój czas, narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu, nowe możliwości budowania relacji i nowi ludzie, których zachowania różnią się od nawyków ich starszych pokoleń, a którzy za dekadę będą głównymi nabywcami produktów i usług.

Czy także Twoich?

Strategia rozwoju w świecie cyfrowym to eksport tożsamości do wirtualnej rzeczywistości i pewne miejsce w pociągu do nowoczesności.

Chodź ze mną! Wiem jak dotrzeć do następnej stacji!

Kontakt

Strategia dla Twojego biznesu!

  • LinkedIn - Ewa Błońska
  • Facebook - Ewa Błońska
  • Twitter - Ewa Błońska

Jeżeli chcesz ze mną współpracować, masz pytania lub problem do rozwiązania, to napisz do mnie albo zadzwoń.

Możemy też po prostu zagrać w szachy.

Ewa Błońska.jpg

HOLISTIC CONSULTING Ewa Błońska

Telefon: +48 608 603 330

E-mail: ewa.blonska[at]holistic-consulting.pl

Biuro: Wrocław

© Projekt i realizacja: HOLISTIC CONSULTING