Sprzedaż 4.0

Coraz trudniej o skuteczną sprzedaż, bo rośnie świadomość i oczekiwania klientów, a nasza konkurencja zna i stosuje te same techniki handlowe. Jak być o krok dalej? Zainwestować w rozwój osobisty, holistycznie spojrzeć na proces sprzedaży i zmienić strategię działania.

Przedmiotem szkolenia pt. "Sprzedaż 4.0 - czyli jak pozyskać większych i bardziej lojalnych klientów" jest szeroko pojęty obszar sprzedaży i obsługi klienta. Podczas warsztatów omawiamy wszystko, co ma pośredni i bezpośredni wpływ na proces handlowy i relacje z klientami z segmentu premium oraz we współpracy z większymi firmami.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom nabytym podczas szkolenia Twoja firma pozyska większych klientów (B2B) lub klientów z segmentu premium (B2C). Wiedza ze szkolenia doskonale sprawdzi się tam, gdzie decyzje zakupowe klientów są wynikiem zbudowanego zaufania, a proces handlowy opiera się na przekazywaniu wartości (dzielenie się wiedzą ekspercką).

Szkolenie może być przeprowadzone w trybie warsztatowym (duża liczba ćwiczeń), a jego treści zindywidualizowane, by w pełni odpowiadały oczekiwaniom i potrzebom danego biznesu. Sprawdź przykładowy program szkolenia - jest TUTAJ.

 

Kontakt

Strategia dla Twojego biznesu!

  • LinkedIn - Ewa Błońska
  • Facebook - Ewa Błońska
  • Twitter - Ewa Błońska

Jeżeli chcesz ze mną współpracować, masz pytania lub problem do rozwiązania, to napisz do mnie albo zadzwoń.

Możemy też po prostu zagrać w szachy.

Ewa Błońska.jpg

HOLISTIC CONSULTING Ewa Błońska

Telefon: +48 608 603 330

E-mail: ewa.blonska[at]holistic-consulting.pl

Biuro: Wrocław

© Projekt i realizacja: HOLISTIC CONSULTING