Prezes na godziny

Biznes jest jak gra w szachy. Każdy ruch ma znaczenie, bo wyznacza kierunek kolejnych i determinuje działania przeciwnika. Wieża nie zastąpi króla, niewykorzystane okazje mijają bezpowrotnie, a konkurencja wykorzystuje każde potknięcie. Prowadzenie biznesu nie jest proste, ale zwycięskie partie sprawiają, że rośnie Twój apetyt na więcej.

Jesteś szefem. Właścicielem, prezesem, managerem. Patrzysz na szachownicę z lotu ptaka, by wyznaczyć długofalową strategię biznesową. Podejmujesz decyzje i ponosisz konsekwencje działań swoich pracowników, dostawców i klientów. Każdego dnia bierzesz na swoje barki odpowiedzialność za firmę, za wszystkie sukcesy i porażki.

Mogę wesprzeć Twoje działania. Będę nową perspektywą, dzięki której zauważysz to, co umyka Ci w gąszczu codziennych obowiązków. Prezes na godziny to doradztwo biznesowe, holistyczne, strategiczne, skrojone na miarę Twojego biznesu, ale także wspólne działanie na rzecz Twojej firmy, które wyzwala zaangażowanie i pozwala współdzielić odpowiedzialność za podejmowane decyzje.

Zagrajmy w szachy, będąc po tej samej stronie.

Ewa Błońska

HOLISTIC CONSULTING

www.ewa-blonska.pl

Logo PNG - szach2.png

Kontakt

Strategia dla Twojego biznesu!

  • LinkedIn - Ewa Błońska
  • Facebook - Ewa Błońska
  • Twitter - Ewa Błońska

Jeżeli chcesz ze mną współpracować, masz pytania lub problem do rozwiązania, to napisz do mnie albo zadzwoń.

Możemy też po prostu zagrać w szachy.

Ewa Błońska.jpg

HOLISTIC CONSULTING Ewa Błońska

Telefon: +48 608 603 330

E-mail: ewa.blonska[at]holistic-consulting.pl

Biuro: Wrocław

© Projekt i realizacja: HOLISTIC CONSULTING