Opinie klientów

Poprosiłam moich klientów o kilka słów rekomendacji, byś mógł podjąć decyzję czy zagramy razem w szachy, będąc po tej samej stronie.

Dziękuję!

Pani Ewa Błońska to wszechstronny doradca biznesowy. […] Każde jej działanie odznaczało się jakością i innowacyjnością. […] Umiejętności pani Ewy Błońskiej, w połączeniu z jej ogromnym zaangażowaniem, pogodnym usposobieniem i żelazną konsekwencją, stanowią dla mnie „mieszankę wybuchową”, która potrafi uruchomić mechanizm spustowy nawet w zardzewiałej broni. Pani Ewa Błońska jest inspiracją, solidnym wsparciem w myśleniu strategicznym, […] ma niezwykle szeroką wiedzę z różnych dziedzin, potrafi szukać okazji biznesowych i przeistaczać je w skomplikowane budżety projektowe, a przy tym jest po prostu ciekawym człowiekiem [...]. Pani Ewa Błońska zmieniła moje wyobrażenie o usłudze konsultingu w biznesie [...].

Dariusz Bielski - radca prawny

wspólnik Kancelarii Prawnej "CERTUS" D. Bielski sp.k.

www.kancelaria-certus.pl

Pełny tekst referencji dostępny jest tutaj.

andrzej_krótki.jpg

Andrzej Krótki - dyrektor ds. rozwoju

członek zarządu Instytutu Doskonalenia Produkcji sp. z o.o.

www.instytutdp.com

Pełny tekst referencji dostępny jest tutaj.

Miałem przyjemność współpracy z Panią Ewą Błońską […]. Z perspektywy czasu jestem bardzo szczęśliwy, że nasze zawodowe drogi się skrzyżowały […]. Co wyróżnia Panię Ewę w biznesie? Przede wszystkim wykazuje się perfekcyjnym przygotowaniem. Zawsze szczegółowo analizuje temat, w który się angażuje. Dzięki temu pomaga podjąć najlepszą możliwą decyzję. Do wyzwań podchodzi „na chłodno” i szuka najlepszego wyjścia. Skupia się przede wszystkim na skuteczności […]. Jej energia i pozytywne nastawienie bardzo pomagają w budowie strategii i rozwoju firmy. Zaraża tą energią i dba o to, aby Twój zapał był na odpowiednim poziomie. […] Z takim wsparciem skuteczność jest gwarantowana.

Kontakt

Strategia dla Twojego biznesu!

  • LinkedIn - Ewa Błońska
  • Facebook - Ewa Błońska
  • Twitter - Ewa Błońska

Jeżeli chcesz ze mną współpracować, masz pytania lub problem do rozwiązania, to napisz do mnie albo zadzwoń.

Możemy też po prostu zagrać w szachy.

Ewa Błońska.jpg

HOLISTIC CONSULTING Ewa Błońska

Telefon: +48 608 603 330

E-mail: ewa.blonska[at]holistic-consulting.pl

Biuro: Wrocław

© Projekt i realizacja: HOLISTIC CONSULTING