Kim jestem?

Nazywam się Ewa Błońska. Jestem  doradcą biznesowym i life mentorem.

Pomagam biznesom odnaleźć się w świecie cyfrowym. Współtworzę długofalową strategię rozwoju, dostarczam aktualnych i sprawdzonych empirycznie informacji, śledzę trendy społeczno-ekonomiczno-kulturowe i wynikające z nich decyzje zakupowe większości ludzi.

Łączę w sobie wiele specjalizacji, pokazuję jak patrzeć, by widzieć i jak to wykorzystać do rozwoju biznesu. Uczę trudnej sztuki handlowania w dobie ogromnej konkurencji i przesytu wszystkich wszystkim. Wydobywam z ludzi potencjał lidera i uzmysławiam, że w niepamięć odchodzą czasy, kiedy strachem i pieniędzmi można było kierować pracownikami.

Jestem z rocznika `86 i choć Internet zobaczyłam mając 17 lat, to drugą połowę życia spędziłam na intensywnym rozwoju w świecie cyfrowym. Zapdejtowałam się i to samo pomogę zrobić Tobie, by Twój biznes wsiadł do pociągu nowoczesności. Zagrajmy razem w szachy, będąc po tej samej stronie! Online!

Kim jestem, moja misja i wartości www.ewa-blonska.pl

Moje doświadczenie zawodowe www.linkedin.com/in/ewablonska

Mój zespół

​​Jako zespół mamy różne umiejętności i odmienne osobowości, ale wyznajemy wspólne wartości, co pozwala nam wpierać ludzi i ich biznesy w procesie rozwoju.

Inspirujemy się wzajemnie, udzielamy krytycznych wskazówek, poznajemy swoje specjalizacje i dzięki temu jeszcze szerzej patrzymy na  rzeczywistość.

​"Samemu idzie się szybciej, ale we dwójkę dociera się dalej" - zespół Prezesa na godziny realizuje w praktyce to mądre afrykańskie przysłowie i do tego samego zachęca swoich klientów.

Kontakt

Strategia dla Twojego biznesu!

  • LinkedIn - Ewa Błońska
  • Facebook - Ewa Błońska
  • Twitter - Ewa Błońska

Jeżeli chcesz ze mną współpracować, masz pytania lub problem do rozwiązania, to napisz do mnie albo zadzwoń.

Możemy też po prostu zagrać w szachy.

Ewa Błońska.jpg

HOLISTIC CONSULTING Ewa Błońska

Telefon: +48 608 603 330

E-mail: ewa.blonska[at]holistic-consulting.pl

Biuro: Wrocław

© Projekt i realizacja: HOLISTIC CONSULTING